הלומים לא נעלמים

זיהוי ושיום רגשות חשובים, מסייעים לנו בתקשורת ביננו לבין עצמנו ומול האחר.
זיהוי הרגש מאפשר הבנה ובהירות פנימית עם דגשים למיומנויות חברתיות ושליטה עצמית.
ערכות הטיפול והעשרה שלי מאפשרות צורות רבות ושונות בעבודה עם עצמנו, עם משפחה או בקבוצה.

פוינט – ערכה לעידוד ביטוי רגשי והבנת סיטואציות עם עצמנו והמשפחה

זיהוי ושיום רגשות חשובים ומסייעים לנו בתקשורת ביננו לבין עצמנו ומול האחר. זיהוי הרגש מאפשר הבנה ובהירות פנימית עם דגשים למיומנויות חברתיות ושליטה עצמית. הערכה מאפשרת צורות רבות ושונות בעבודה עם עצמנו, עם אדם נוסף, או במשפחה.

מטרת הערכה

ערכת פוינט פותחה על מנת ללמד לשיים רגשות ולהבין את עולם הרגשות המצוי בתוכנו ומתקיים במערכות היחסים שלנו. התרגול  בערכה מסייע להבין שקשת הרגשות והצרכים מלווה אותנו ומשותף לכולנו. התרגול בערכה מסייע בפיתוח לאמפתיה.

תכולה ושימוש

בערכה 55 קלפים צבועים בשלושה צבעי רקע שונים. בכל קלף מופיעות 8 מילים המבטאות רגשות מצמיחים, רגשות מעקבים ומילים המבטאות דגשים ביחסים. בנוסף, 3 דסקיות במרכז השולחן עליהן יניח המשתתף את הרגש עפ”י בחירתו את הדיסקית האם הרגש מצמיח, מעכב או קשור ליחסים.
בין כל שני קלפים (לא משנה כמות השחקנים) תמצאו תמיד מילה אחת משותפת הכתובה על הכרטיסים באותו הסבב. המנצח הוא מי שמכריז ראשון על המילה המשותפת ואוסף את הקלפים לקופה שלו.
אם צבע רקע זוג הכרטיסים זהה, חובה על מוצא המילה לשים את זוג הקלפים על אחת הדסקיות שיבחר ולהסביר למה בחר באותה הדסקית למילת הרגש המשותפת שמצא. אם שכח לבחור דסקית יפסיד את הקלפים לקופה.


אתם סטודנטים או מטפלים מתחילים?

הקלידו בעגלת הקניות את קופון ההנחה המיוחדת שלי עבורכם ‘tal25’ וחיסכו 25% פחות על מחיר הערכה הרגיל.

לאחר הרכישה אל תשכחו בבקשה לשלוח לי מייל לכתובת info @ lodfukim . org

וספרו לי על מקום הלימודים שלכם או על מקום העבודה או הקליניקה שלכם אם זה לא יותר משנתיים מאז שסיימתם את הלימודים על מנת שתוכלו להינות מההנחה המיוחדת לרכישת ערכת הטיפול.

245.00 

קיים במלאי